Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.05.2017

pretežno jasno
Danes bo povečini sončno, predvsem popoldne bodo v notranjosti Slovenije nastale krajevne plohe in nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 27 stopinj C.
12°C | 28°C
sreda, 24.05.2017
14°C | 26°C
četrtek, 25.05.2017
13°C | 24°C
petek, 26.05.2017
9°C | 26°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 26°C
Opozorila
Torek, 23.5.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Karin in Blisk zlata v Toskani


ŠPORT

| |
13.10.2016      10:54
A A

Karin in Blisk zlata v Toskani


Karin Kranjc se je septembra izpolnila največja želja, udeležila se je lahko prestižnega tekmovanja 'Meydan Toskana endurance lifestyle'. Z Bliskom sta tekmovala na 120 km dolgi progi. Tridnevnega tekmovanja se je udeležilo več kot sto tekmovalcev iz več držav.


Deli:

V petek so po prvem veterinarskem pregledu Blisku potrdili, da je pripravljen na sobotno tekmovanje. V močni konkurenci sta se kot edina slovenska predstavnika odločno pognala na progo. Prizorišče je bilo le kilometer oddaljeno od znamenite Pise, proga pa je potekala po peščenih poteh mimo morja in skozi mogočne drevorede. Že po desetih kilometrih sta Karin in Blisk prešla v vodstvo in ga obdržala do cilja. Približala se jima je le domačinka, ki pa je na koncu vendarle zaostala za dobrih pet minut, tretjeuvrščena pa celo za več kot uro! Med tekmovanjem je Blisk suvereno prestal vse veterinarske preglede. S povprečno hitrostjo 19,2 km/h sta bila tudi najhitrejša med vsemi kategorijami.

Mojca Hočevar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 186
Izšla: 26.04.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.