Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

oblačno
Danes bo v zahodni in osrednji Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, na vzhodu pa delno jasno. Popoldne je na zahodu možen občasen rahel dež. Pihati bo začel južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17 stopinj C.
7°C | 15°C
torek, 25.04.2017
10°C | 16°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 18°C
četrtek, 27.04.2017
13°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Elita Nagode osvojila turnir


ŠPORT

| |
29.06.2015      20:28
A A

Elita Nagode osvojila turnir


V Vipavskem Križu je 24. in 25. junija, v sončnem in vročem vremenu, potekal tradicionalni malonogometni turnir. Za naslov najboljšega se je tokrat med seboj pomerilo 15 ekip, po večini domačih ekip, ki so se izkazale z vrhunskimi boji in predvsem fair play igrami.


Deli:

Ekipe so najprej odigrale tekme v skupinskem delu, v četrtfinale pa se je uspelo prebiti ekipam Socceros, Vina Marc, Vina Valič, Lokavec, Burito Loco, Elita Nagode, Vrhpolje ter FC Borellas. Prvi polfinalni obračun je pripadel Eliti Nagode, ki so ugnali ekipo Burito Loco, v drugem polfinalu pa so Soccerosi morali priznati poraz močni ekipi Vina Marc na čelu z bratoma Sukanović ter Amelom Džuzdanovićem.

Burito Loco so kasneje v kazenskih strelih premagali Soccerose ter tako osvojili končno tretje mesto. V pravi lepotici turnirja, finalnem obračunu, pa je Elita Nagode premagala Vina Marc s 4 : 0 in se zasluženo veseli prve turnirske zmage letos. Rezultat finala je dokaj visok, čeprav ne odraža realnega stanja na igrišču, saj sta bili obe ekipi precej izenačeni, žal pa Vina Marc niso imeli dovolj sreče pri realizaciji svojih priložnosti, izkazal pa se je tudi mladi Davor Pejakić, ki je s svojimi obrambami spravljal v obup igralce v modrih dresih.

Naziv najboljšega igralca je pripadel Admirju Čosiću, naj strelec je postal Luka Štor, naj vratar pa Davor Pejakić, vsi člani zmagovalne ekipe. Organizator turnirja v Vipavskem Križu, TD Vipavski Križ, se na tem mestu zahvaljuje vsem, ki ste karkoli pripomogli k uspešni izvedbi malonogometnega turnirja. Predvsem zahvala ekipam, ki so se prijavile in v fair play duhu odigrale vse tekme. Hvala sodnikom, Harij Bat, Aci Sukanović, Danilo Jazbar, Emil Đukić, Danijel Lukanović za pošteno sojenje, hvala ekipi KIX Ajdovščina za pomoč pri organizaciji dogodka, hvala Burger Truck za hrano in pijačo, hvala Fama Vipava, Mesnica Rovtar, Vina Bakaršič, Klub ajdovskih študentov in dijakov, Klet Vipava za nagrade najboljšim.

Se vidimo ponovno prihodnje leto!

Matjaž Jazbar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 185
Izšla: 31.03.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
April 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.03.2017 | Umetnost
Aleksij Kobal: Barvna stran teme
28.04.2017 | Družabni dogodki
Koncert: Sara Renar
24.03.2017 | Umetnost
Aleksij Kobal: Barvna stran teme
28.04.2017 | Družabni dogodki
Koncert: Sara Renar
29.04.2017 | Družabni dogodki
Hardcore v žilo: Mališa Bahat, Mysery for a living in Nailed in
03.03. - 30.11.2017 | Tečaji in delavnice
PREDAVANJA IN DELAVNICE PREDELAVE SADJA, ZELIŠČ V UČNEM CENTRU BRJE 2017

Bodite prvi pri oddaji mnenja.