Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

jasno
Danes bo na Primorskem precej jasno, popoldne občasno zmerno oblačno. Drugod bo sprva tudi precej jasno, marsikje po nižinah pa bo zjutraj in dopoldne megla ali nizka oblačnost. Čez dan bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo popoldne zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
5°C | 18°C
nedelja, 23.10.2016
8°C | 17°C
ponedeljek, 24.10.2016
9°C | 18°C
torek, 25.10.2016
12°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
18°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Danilo Jazbar prejel najvišje priznanje


ŠPORT, DOGODKI, ZAVODI

| |
22.06.2016      19:21
A A

Danilo Jazbar prejel najvišje priznanje


Malo je športnih zanesenjakov kot je Danilo Jazbar, ki je vse svoje znanje, izkušnje, dobro voljo in prosti čas delil z mladimi nogometaši celih 45 let. Danila smo v našem časopisu pred časom že podrobno predstavili, se sprehodili skozi njegovo nogometno življenjsko pot.


Foto: Aleksander Marc
Foto: Aleksander Marc
Deli:

Da pošteno in predano delo opazi tudi širša javnost, je dokaz najvišje priznanje – statua športne zveze Ajdovščina za življenjsko delo, ki jo je na letošnjem izboru najboljših športnikov in športnih delavcev občine Ajdovščina na prireditvi v Dvorani prve slovenske vlade v Ajdovščini iz rok župana občine prejel Danilo Jazbar. Svojo športno trenersko pot je začel pri vaškem klubu 2. junij na Cesti, kasneje je kot trener deloval še v sedmih klubih na primorskem v Sežani, Komnu, Vipavi Dobravljah, pa tudi v zamejstvu. Najplodnejša trenerska leta pa je preživel v ajdovskem Primorju, kjer je opravljal skoraj vse vloge. Najbolj ga je zaznamovalo delo z mladimi nogometaši, od katerih je marsikdo kasneje igral tudi v prvi slovenski članski nogometni ligi. Da gre za športno, nogometno družino je dokaz tudi njegov sin Denis, ki je kot perspektiven mlad nogometaš šel skozi vse selekcije na državni ravni, igral tudi za člansko ekipo Primorja, sedaj pa je nepogrešljiv člen v ekipi Brd, s katero je v letošnjem letu postal prvak tretje lige zahod in se po dodatni kvalifikacijski tekmi proti Beltincem, uvrstil v enotno drugo slovensko nogometno ligo. Največji navijač in največja opora sinu je mama Jožica, ki ga spremlja na praktično vseh tekmah. Izkazala pa se je tudi kot velika humanitarka, saj je letos že 80-tič darovala kri. Več kot dovolj razlogov za iskrene čestitke za delo in lepe dosežke celotni družini Jazbar. Čestitkam se pridružujemo tudi v uredništvu časopisa Latnik.

MaK

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 178
Izšla: 02.09.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.