Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.10.2016

jasno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo pretežno oblačno ali megleno. Na Primorskem bo še pihala povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, v alpskih dolinah malo pod 0 stopinj C.
6°C | 19°C
petek, 28.10.2016
6°C | 19°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 21°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 20°C
ponedeljek, 31.10.2016
8°C | 19°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
19°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

12. odprto prvenstvo Ajdovščine


ŠPORT

| |
21.05.2014      12:30
A A

12. odprto prvenstvo Ajdovščine


V soboto, 17. maja, se je na teniških igriščih v Ajdovščini in Vipavi odvijal že 12. turnir rekreativnih teniških igralcev. Kar 24 igralk in igralcev se je letos prijavilo na turnir. Poleg standardnih rekreativcev iz Ajdovščine, Vipave, Nove Gorice in Tolmina, so na turnir prišli tudi igralci iz Sežane in Ljubljane.


Deli:

Že prvi dvoboji so napovedali, da bomo spremljali vrhunski tenis.  Eden glavnih domačih favoritov Andrej Vanceta je že v drugem kolu naletel na kasnejšega zmagovalca Bora Zorzuta in na žalost izpadel. Predsedniku TK Vipava Slavku Uršiču je poškodba preprečila boljši rezultat v dvoboju z Sašom Živkovičem. Domačo čast je v polfinalu reševal Jurij Vidrih, vendar je bil Zorzut tudi tokrat premočan. V drugem polfinalu je bil Ambrož Kodelja boljši od Tolminca Zorka Zlatoperja. V finalu pa poslastica! Tekma med Ambrožem in Borom je številnim gledalcem na tribuni pokazala, zakaj je tenis eden najbolj popularnih športov na svetu. V vrhunskem dvoboju, kjer so odločale malenkosti, je bil zmagovalec Zorzut. Domačin 'Djuro' Vidrih je bil tretji.

V tolažilni skupini je v finalu Robi Rodman premagal Veljka Blažiča, tretji je bil Matej Brilj.

Nagrado za najstarejšega udeleženca turnirja je prejel Zdenko Ostrouška, starosta ajdovskega tenisa.

Tekmovalni del se je končal, druženje pa šele začelo. Kristjan 'Kiko' pa je poskrbel, da smo ob teniških debatah in komentarjih uživali vrhunske dobrote z žara.

Vsem, ki so pomagali pri organizaciji pohvale in zahvala. Posebej pa zahvala sponzorjem : NKBM d.d, Triglav d.d, VBS d.o.o., Mlinotest d.d., Cronocar d.o.o., in Okrepčevalnica Pika.

In za konec: Vidimo se leta 2015 !

Miloš Žvanut

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 179
Izšla: 30.09.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.