Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-2°C | 6°C
sobota, 19.01.2017
2°C | 6°C
nedelja, 21.01.2017
-7°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2017
-5°C | 10°C
torek, 23.01.2017
-5°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

11. teniški turnir v Palah


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
26.06.2013      16:53
A A

11. teniški turnir v Palah


Na teniških igriščih v Palah se je v soboto, 15. junija, odvijal teniški turnir za posameznike in posameznice. Tradicionalno odprto prvenstvo Ajdovščine, že 11. po vrsti, je privabilo kar 30 igralk in igralcev iz Kopra, Tolmina, Divače, Sežane, Ljubljane, Kanala, Nove Gorice in seveda iz Vipave ter Ajdovščine.


Deli:
Že jutranji dvoboji so pokazali, da bo to najbolj kakovosten turnir doslej. Vročina je dobesedno 'žgala' tekmovalce, a to nikakor ni vplivalo na borbenost in željo po zmagi. V moški konkurenci ni bilo večjih presenečenj, res pa je da so morali favoriti prikazati svoje najboljše igre, če so se želeli uvrstiti v naslednji krog, saj lahkih nasprotnikov ni bilo. Manjše razočaranje je sicer bilo na strani organizatorja, saj se noben domač igralec ni uvrstil v polfinale. Žal!

V polfinalu smo videli dva izredno kakovostna dvoboja, v prvem je Ljubljančan Miha Ogrič premagal Kraševca Nejca Kaplja. V drugem dvoboju pa je Zorko Zlatoper iz Tolmina moral priznati, da je Miha Blaškovič iz Kanala pač ta dan boljši. V finalu vrhunski tenis! Miha & Miha sta prikazala fantastičen tenis in številni gledalci na tribuni so bili navdušeni. Na koncu je bil boljši Blaškovič.

V tolažilni skupini, ki je bila ajdovsko obarvana, je zmagal Boštjan Drofenik, drugi je bil Sebastjan Črnigoj, tretji pa Slavko Uršič.

Čast Teniškega kluba Ajdovščina pa je rešila Alenka Abramič! V polfinalu je suvereno premagala Urško Bremec, v finalu pa še izkušeno Kraševko Karmen Štolfa. Bravo Alenka!

Konec dvobojev pa je bil šele začetek druženja, saj smo še dolgo uživali v dobri klapi in specialitetah z žara, ki jih je vrhunsko pripravil Franci Miljevec.

Vidimo se naslednje leto!

M. Ž.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 180
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.