Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Danes bo pretežno jasno. Zjutraj in dopoldne bo ponekod po nižinah megla ali nizka oblačnost, ki se lahko ponekod zadrži tudi večino dneva. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 0, v višje ležečih krajih malo nad 0, na Primorskem okoli 10 stopinj.
-4°C | 11°C
ponedeljek, 23.01.2017
-4°C | 10°C
torek, 24.01.2017
-3°C | 8°C
sreda, 25.01.2017
-1°C | 7°C
četrtek, 26.01.2017
-5°C | 10°C
Opozorila
Nedelja, 22.1.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Humanitarni koncert v Ajdovščini


SOSED SOSEDU, DRUŠTVA

| |
03.11.2014      16:27
A A

Humanitarni koncert v Ajdovščini


Medobčinsko društvo prijateljev mladine iz Ajdovščine prireja 15. novembra 2014 ob 17.00 v Dvorani prve slovenske vlade v Ajdovščini humanitarni koncert.


Deli:

Na koncertu, ki ga bo vodila in povezovala Hanca Blažko, bodo nastopili Vili Resnik, tolkalska skupina La Konga, vokalno instrumentalna skupina Pritrkovalci Lokavec (nastopili so tudi na Slovenija ima talent), violistka Barbara Grahor in mednarodno znani tolkalec Dejan Štemberger s hangom, mlada pesnica Hana Volk in vrhunski plesalci Funky rockers, predstavile pa se bodo tudi glasbeno nadarjene družine iz Vipavske doline.

Prikupno in razigrano sceno so nam pod vodstvom Silve Copič pomagali izdelati otroci, ki so se z nami družili na ustvarjalnih delavnicah med jesenskimi počitnicami.

Sredstva, zbrana z vstopnino, bodo namenjena projektu Pomežik soncu - omogočimo počitnice vsem otrokom. Sklad Pomežik soncu je vsako leto premajhen, da bi lahko omogočili nekaj dni sproščenega uživanja v obmorskih letoviščih v družbi vrstnikov tistim otrokom, ki bi to najbolj potrebovali. Tistim otrokom, ki so že tako ali tako prevečkrat izključeni samo zato, ker nimajo modernih oblačil, superg ali mobitelov. Tistim, katerih starši ne zmorejo.

S svojo udeležbo na humanitarnem koncertu nam boste pomagali naslednje poletje razveseliti še več otrok, kot bi jih uspeli sicer, vi pa boste uživali v ustvarjalnosti mnogih talentov iz Vipavske doline – vabljeni!

MDPM
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 180
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.01.2017
Danes ni dogodkov.
28.01.2017 | Družabni dogodki
Koncert skupine: Ottone Pesante (ITA)

Bodite prvi pri oddaji mnenja.