Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.03.2017

delno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. V severovzhodni Sloveniji bo povečini suho, drugod bodo proti poldnevu in zgodaj popoldne nastajale krajevne padavine, deloma plohe. Popoldne se bo zjasnilo. Že zjutraj bo zapihal severovzhodni veter, na Primorskem pa dopoldne šibka do zmerna burja. Hladneje bo. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 17 stopinj C.
7°C | 17°C
ponedeljek, 27.03.2017
-1°C | 19°C
torek, 28.03.2017
1°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
3°C | 24°C
četrtek, 30.03.2017
5°C | 23°C
Opozorila
Nedelja, 26.3.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Zimske počitnice na Karitasu


ŠOLSTVO

| |
23.02.2016      20:12
A A

Zimske počitnice na Karitasu


V času zimskih počitnic smo v prostorih Karitas v Ajdovščini v okviru programa Popoldan na cesti pripravili počitniško varstvo za otroke od šestega do dvanajstega leta.


Deli:

Otroci so prihajali ob 8h in skupaj smo bili do 15h. Program je bil pester in zanimiv. Ker nam vreme ni omogočalo, da bi kaj več časa izkoristili lepote narave smo si zimo pričarali kar sami. Izdelovali smo snežne krogle, snežake iz nogavice, magnetke, lutke iz volne in čebelice. Otroci so imeli pripravljen topli obrok sami pa so si pripravili tudi kakšno sladico: kokosove kroglice, palačinke in tiramisu. V celem tednu se nam je pridružilo 13 otrok in 7 prostovoljcev. Želimo si, da bi se taka vrsta pomoči staršem, ki ne morejo imeti dopusta v občini Ajdovščina in okolici v času počitnic dobro prijela.
Tatjana Rupnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 184
Izšla: 03.03.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.