Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 27.02.2017

oblačno
Popoldne bo deloma jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 15 stopinj C.
5°C | 13°C
torek, 28.02.2017
5°C | 13°C
sreda, 01.03.2017
3°C | 15°C
četrtek, 02.03.2017
3°C | 14°C
petek, 03.03.2017
1°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 27.2.2017 ob 16h
V noči na torek in v torek bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra lahko ponekod presegli hitrost 70 km na uro. Veter bo predvidoma najmočnejši na vzhodu države in v višje ležečih krajih.
5°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Sprejem za poldrugo stotnijo uspešnih


ŠOLSTVO

| |
18.06.2015      15:52
A A

Sprejem za poldrugo stotnijo uspešnih


Ob koncu šolskega leta je ajdovski župan Tadej Beočanin sprejel učence in dijake, ki so ob uspešnem rednem delu šolsko leto zaključili z dodanimi uspehi in priznanji. Kar 68 posameznikov in 11 skupin je bilo povabljenih v Dvorano prve slovenske vlade na svečani dogodek.


Nagrajenci OŠ Danila Lokarja Ajdovščina
Nagrajenci OŠ Danila Lokarja Ajdovščina
Deli:

Uvodoma je prisrčen kulturni program pripravila Osnovna šola Dobravlje - predstavili so del programa iz letošnjega kulturnega praznika, ki so ga posvetili Franu Milčinskemu Ježku in njegovi Zvezdici Zaspanki. Nastopil je tudi šolski bend – edini na Ajdovskem – in navdušil skoraj polno dvorano uspešnih, pa njihovih mentorjev, šolskih ravnateljev in drugih gostov. Za najrazličnejše uspehe so se na odru zvrstili osnovnošolci dobraveljske, colske, otliške in obeh ajdovskih šol, pa učenci glasbene šole Vinko Vodopivec in dijaki srednje šole Veno Pilon.

Župan Tadej Beočanin je ponosen na uspešno mladež: »Vesel sem v vaši družbi, saj ste vi up naše občine. Zagotovo vam ni bilo nič podarjenega, razen seveda talentov, ki pa ste jih morali razviti in ob tem premagati razne ovire na vaši poti, da ste ob rednem šolskem delu zablesteli še na različnih drugih področjih, ki vas zanimajo.« 

rl
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!