Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.10.2016

delno oblačno
Popoldne bodo padavine oslabele in postopno ponehale. Na primorskem bo sončno, drugod bo ostalo bolj oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem okoli 14 stopinj.
9°C | 15°C
sobota, 22.10.2016
4°C | 17°C
nedelja, 23.10.2016
6°C | 15°C
ponedeljek, 24.10.2016
10°C | 19°C
torek, 25.10.2016
12°C | 17°C
Opozorila
Petek, 21.10.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Šola podjetništva Mladinskega sveta ......


ŠOLSTVO

| |
29.01.2013      15:40
A A

Šola podjetništva Mladinskega sveta Ajdovščina


14. februarja 2013 prične Šola podjetništva Mladinskega sveta Ajdovščina. Namenjena je mladim Ajdovcem, v starosti 30 let, ki imajo svojo poslovno idejo in jo želijo skozi šolo podjetništva izpopolniti in kasneje tudi uresničiti.


Deli:

Šola podjetništva je celoletni izobraževalni program, ki bo udeležencem omogočil pridobivanje temeljnih znanj za podjetništvo. Šola bo poteka v obliki predavanj, kjer bodo udeleženci pridobili nova teoretska znanja, delavnic, kjer nova znanja utrdijo in vaj, kjer pridobljeno znanje uporabijo v praksi. Šolo podjetništva udeleženci zaključijo z izdelanim poslovnim načrtom za svojo idejo / svoje podjetje.

Namenjena je dijakom 3. in 4. letnikov, dodiplomskim in podiplomskim študentom, brezposelnim ter ostalim mladim do 30. leta, ki želijo v prihodnosti kreniti na svojo podjetniško pot.

V Šoli podjetništva se bodo udeleženci dotaknili ključnih vsebin podjetništva skozi vse faze rasti podjetja, od ustanovitve naprej. Šola je zasnovana tako, da udeleženci skozi celo leto sami kreirajo poslovni načrt za svojo idejo oziroma svoje podjetje, ki ga ob zaključku predstavijo.

Potekala bo enkrat tedensko, vsak četrtek v popoldanskih urah, do konca maja. Predavanja, delavnice in vaje bodo potekale v prostorih Mladinskega centra Hiša mladih v Palah (Cesta IV. prekomorske 61A).

Priporočamo, da si zainteresirani ogledate natančen razpored vsebin ter vse ostale informacije o šoli podjetništva, ki se nahajajo na povezavi: http://msa.si/content/view/110/111/.

Uradni rok prijav za šolo podjetništva je bil z 31. januarjam 2013 uradno zaključen pa vendar ostajajo še prosta mesta. Če imaš poslovno idejo in si želiš obiskovati šolo podjetništva piši na meil sola-podjetnistva@msa.si in preveri, če je še kakšno prosto mesto zate.

Mladinski pozdrav!

 

Mladinski svet Ajdovščina

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 178
Izšla: 02.09.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.