Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 29.03.2017

jasno
Popoldne bo jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21 stopinj C.
2°C | 24°C
četrtek, 30.03.2017
7°C | 23°C
petek, 31.03.2017
6°C | 22°C
sobota, 01.04.2017
6°C | 21°C
Opozorila
Torek, 28.3.2017 ob 15h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
24°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Letovanje otrok na Debelem rtiču


ŠOLSTVO, OBVESTILA

| |
20.04.2015      13:57
A A

Letovanje otrok na Debelem rtiču


Poletje se vztrajno približuje in z njim čas za razigrane počitnice. V Rdečem križu Ajdovščina vas vabimo, da jih preživite z nami in se nam pridružite na zdravstvenem letovanju otrok na Debelem rtiču od 4. do 11. julija 2015.


Deli:

Nastanjeni bomo v počitniškem domu Mladinskega zdravilišča in letovišča Rdečega križa Slovenije. Imeli bomo zagotovljeno bivanje, polni penzion z dvema malicama in napitki med obroki, 24 urno spremstvo vzgojitelja in 24 urno zdravstveno pomoč. Skrbniki nam bodo pripravili bogat animacijski in zabavni program. Otroci se bodo lahko kopali v morju in notranjem bazenu hotela Arija ali Bor ali v zunanjem bazenu z morsko vodo. Poleg plavanja jim bodo na voljo različne druge športne aktivnosti, ki se bodo odvijale na športnih površinah in igriščih (novem nogometnem igrišču, odbojkarskem in košarkarskem igrišču, trim stezi itd.). Skozi cel teden bodo lahko sodelovali pri različnih ustvarjalnih delavnicah, se udeleževali zabavnih večerov ali se v spremstvu odpravili na izlet. Za otroke bo organiziran avtobusni prevoz do in iz Debelega rtiča, prav tako bodo imeli urejeno nezgodno zavarovanje.

 Zdravstveno letovanje je za otroke in šolarje brezplačno, če povprečni mesečni dohodek na družinskega člana ne presega 30% neto povprečne mesečne plače vseh zaposlenih v RS preteklega leta. Če povprečni mesečni dohodek presega 30% neto povprečne mesečne plače vseh zaposlenih v RS preteklega leta, znaša prispevek za letovanje 25 evrov.

Letovanje subvencionira Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije. Za uveljavitev subvencije ZZZS potrebujejo otroci potrdilo pediatra o zdravstvenem stanju. Poleg ZZZS letovanje subvencioniramo še Občini Ajdovščina in Vipava ter RKS - OZ Ajdovščina. Za kakršna koli vprašanja smo vam vedno na voljo na telefonski številki 05 366 4930 ali 051 430 722 oziroma nam lahko pišete na ajdovscina.ozrk@ozrks.si. Lepo vabljeni!

Irena Žgavc




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 184
Izšla: 03.03.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.