Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 28.05.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 12, ob morju okoli 14 stopinj C.
14°C | 29°C
torek, 29.05.2017
12°C | 28°C
sreda, 30.05.2017
14°C | 28°C
četrtek, 31.05.2017
14°C | 29°C
Opozorila
Sobota, 27.5.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
29°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Vsaka rokica šteje


PROSTOVOLJSTVO

| |
14.11.2012      8:45
A A

Vsaka rokica šteje


Pridružite se tudi vi vsakoletni dobrodelni akciji za izobraževanje otrok in mladostnikov iz socialno ogroženih družin.


Vsaka rokica šteje.
Vsaka rokica šteje.
Deli:

Projekt 'Podajte nam roko!' je organiziran v sodelovanju z blagovno znamko Nivea in Zvezo prijateljev mladine Slovenije. V okviru projekta je družbeno odgovorno podjetje Beiersdorf d.o.o. ustanovilo Učni sklad Nivea, iz katerega s štipendijami omogoča šolanje otrokom in mladostnikom iz družin, ki jim izobraževanje predstavlja velik finančni zalogaj.

 

Ker skupaj zmoremo več, vas tudi iz Medobčinskega društva prijateljev mladine Ajdovščina vabimo, da se pridružite akciji zbiranja rokic. Kako? Svojo dlan (in dlani svojih družinskih članov, prijateljev, sodelavcev) položite na kos papirja in jo obrišite, nato pa jo okrasite po svojih željah. Lahko jo podpišete, porišete, pobarvate, polepite – karkoli, pomembno je, da je viden obris dlani.

 

Pripravljene roke nam lahko pošljete ali prinesete na naš naslov – MDPM Ajdovščina, Cesta IV. Prekomorske 61a, 5270 Ajdovščina – naša pisarna je v MC Hiša mladih v Palah, Ajdovščina, pred njo pa je tudi poštni nabiralnik, če bi nas iskali izven uradnih ur, ki so od ponedeljka do petka med 9:00 in 12:00.

 

Pomagajte, da bomo lahko pomagali.

 

Urška Brežnjak, MDPM Ajdovščina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.