Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-2°C | 6°C
sobota, 19.01.2017
2°C | 6°C
nedelja, 21.01.2017
-7°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2017
-5°C | 10°C
torek, 23.01.2017
-5°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Naj mlad prostovoljec občine Ajdovščina


PROSTOVOLJSTVO

| |
13.05.2014      11:31
A A

Naj mlad prostovoljec občine Ajdovščina


Mladinski svet Ajdovščina (MSA) bo v petek 16. maja 2014 ob 18h pred Barom Hiša mladih v Palah v Ajdovščini podelil priznanja in nagrade Naj mladi prostovoljki in naj mlademu prostovoljcu občine Ajdovščina v sezoni 2012/2013 ter Naj mladinskemu prostovoljskemu projektu občine Ajdovščina v sezoni 2012/2013.


Alberobello Italija? Ne, Novigrad Hrvaška
Alberobello Italija? Ne, Novigrad Hrvaška
Deli:

Podelitev bo potekala v okviru odprtja razstave Razglednice iz Evrope, ki je nastala v sklopu projekta S sosedi za skupno prihodnost in je financiran s strani zavoda Movit v okviru programa Mladi v akciji.

Razstava Razglednice iz Evrope bo sestavljena iz 28 fotografij, vsaka pa je bila posneta v drugi državi članici Evropske unije. Fotografije so prispevali mladi iz Ajdovščine in okolice, ki so iz različnih razlogov potovali po teh državah.

Podelitev priznanj in nagrad ter odprtje razstave bo potekala v petek, 16. maja, ob 18.00 na prostem pred Barom Hiša mladih v Palah v Ajdovščini. 

Helena Harej, predsednica MSA
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 180
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.