Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-2°C | 6°C
sobota, 21.01.2017
-7°C | 9°C
nedelja, 22.01.2017
-5°C | 10°C
ponedeljek, 23.01.2017
-5°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Prenova vrtca na Colu


OBČINSKE, VRTEC

| |
27.01.2016      8:56
A A

Prenova vrtca na Colu


Na Colu deluje en oddelek vrtca za otroke v starosti od treh do šestih let. Vendar se zanimanje staršev za vključitev v vrtec veča, zato se je občina Ajdovščina odločila za ureditev dveh oddelkov otroškega vrtca.


Deli:

Obstoječi prostori v stavbi nekdanjega Zadružnega doma na Colu tudi sicer niso najbolj ustrezni, instalacije so dotrajane, ogrevajo se z električno pečjo, premalo je igralnih površin … Naložba predvideva ureditev enega oddelka vrtca v pritličju za prvo starostno obdobje (igralnico, sanitarije za otroke, garderobo in razdelilno kuhinjo) ter enega oddelka vrtca v nadstropju za drugo starostno obdobje z igralnico, sanitarijami za otroke in osebje, pralnico, kotičkom za starše in dodatnim prostorom za igro. V mansardo bodo vgradili naprave za prezračevanje, iz pritličja bo dostop na pokrito teraso, zunanjemu igrišču bodo dodali še shrambo za rekvizite. Skupna površina prostorov vrtca po prenovi in dozidavi bo znašala 257 m2. Naložba je ocenjena na 300 tisoč evrov. V celoti bo financirana iz občinskega proračuna.

ep
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 180
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.