Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
12°C | 18°C
torek, 25.10.2016
16°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
15°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 19°C
petek, 28.10.2016
6°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Prenova vrtca na Colu


OBČINSKE, VRTEC

| |
27.01.2016      8:56
A A

Prenova vrtca na Colu


Na Colu deluje en oddelek vrtca za otroke v starosti od treh do šestih let. Vendar se zanimanje staršev za vključitev v vrtec veča, zato se je občina Ajdovščina odločila za ureditev dveh oddelkov otroškega vrtca.


Deli:

Obstoječi prostori v stavbi nekdanjega Zadružnega doma na Colu tudi sicer niso najbolj ustrezni, instalacije so dotrajane, ogrevajo se z električno pečjo, premalo je igralnih površin … Naložba predvideva ureditev enega oddelka vrtca v pritličju za prvo starostno obdobje (igralnico, sanitarije za otroke, garderobo in razdelilno kuhinjo) ter enega oddelka vrtca v nadstropju za drugo starostno obdobje z igralnico, sanitarijami za otroke in osebje, pralnico, kotičkom za starše in dodatnim prostorom za igro. V mansardo bodo vgradili naprave za prezračevanje, iz pritličja bo dostop na pokrito teraso, zunanjemu igrišču bodo dodali še shrambo za rekvizite. Skupna površina prostorov vrtca po prenovi in dozidavi bo znašala 257 m2. Naložba je ocenjena na 300 tisoč evrov. V celoti bo financirana iz občinskega proračuna.

ep

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 179
Izšla: 30.09.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.