Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.03.2017

delno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. V severovzhodni Sloveniji bo povečini suho, drugod bodo proti poldnevu in zgodaj popoldne nastajale krajevne padavine, deloma plohe. Popoldne se bo zjasnilo. Že zjutraj bo zapihal severovzhodni veter, na Primorskem pa dopoldne šibka do zmerna burja. Hladneje bo. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 17 stopinj C.
7°C | 17°C
ponedeljek, 27.03.2017
-1°C | 19°C
torek, 28.03.2017
1°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
3°C | 24°C
četrtek, 30.03.2017
5°C | 23°C
Opozorila
Nedelja, 26.3.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Kulturni večeri Društva upokojencev ......


KULTURA

| |
23.05.2016      17:43
A A

Kulturni večeri Društva upokojencev AjdovščinaDeli:

Društvo upokojencev Ajdovščina organizira Kulturne večere v Centru za tretje življensko obdobje.

Vsako tretjo soboto od septembra do maja se v CTŽO – ju, predstavijo različne skupine in društva od Gore do Krasa, od Podnanosa do Solkana. Zadnji večer pripada pevsko dramskim skupinam DU Ajdovščina. V letošnjem letu so se članice DPS Zarja, na povabilo Ljudske univerze Ajdovščina, priključile delavnici »BEREMO SKUPAJ«. Sodelovali so tudi otroci 4. b razreda OŠ Danila Lokarja iz Ajdovščine. Skupaj z učiteljico in sodelavko Ljudske univerze, so pripravili kratko igrico z naslovom »Modri drvar«. Indijska pravljica nosi poučno sporočilo o razsipnosti, lenobi, pohlepu in dobroti. Otroci so zavzeto vadili in se predstavili na prireditvi v CTŽO – ju. Navdušili so občinstvo in poželi bučen aplavz. Zapele so članice ŽePZ Večernica, pod vodstvom Mirana Rustja. Z igro in petjem se je predstavila DPS Zarja.

Kulturni večer je bil prijavljen kot dogodek v Tednu vseživljenjskega učenja. V avli pa so društveni fotografi, DUA Ajdovščina, pripravili razstavo fotografij z naslovom »Lipica in barve Krasa«

Dogodek je bil dobro pripravljen in lepo sprejet pri občinstvu. V jeseni pa bodo spet zaživeli Kulturni večeri. Vabljeni

 

N.V.
Foto: Roman Žonta in Nevenka Vidmar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 184
Izšla: 03.03.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.