Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno. Zjutraj bo še pihala močna burja, ki pa bo čez dan počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
2°C | 6°C
petek, 20.01.2017
-2°C | 6°C
sobota, 21.01.2017
-5°C | 11°C
nedelja, 22.01.2017
-3°C | 11°C
ponedeljek, 23.01.2017
-2°C | 12°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 5h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Le Fructal prejel šampione kakovosti na sejmu ......


GOSPODARSTVO, DOGODKI

| |
17.07.2014      12:12
A A

Le Fructal prejel šampione kakovosti na sejmu AGRA 2014


Na mednarodnem ocenjevanju kakovosti izdelkov so Fructalovi sokovi, nektarji in pijače letos prejeli kar 22 medalj in 6 posebnih priznanj.


Deli:

Žirija je podelila 6 šampionov kakovosti. Prav vse so prejeli Fructalovi izdelki, kar je potrditev stalne kakovosti in proizvodnje v skladu z najvišjimi standardi ter z najkakovostnejšimi surovinami.

Za šampione kakovosti so člani žirije izbrali Fructal Superior banana, Fructal Superior višnja, Fructal Superior hruška, Fructal Superior breskev, Fructal Classic breskev in Fructal Smoothie 100 % sadni obrok breskev.

Pod okriljem mednarodnega kmetijsko-živilskega sejma Agra v Gornji Radgoni je v minulih dneh potekalo mednarodno ocenjevanje sadnih sokov, nektarjev in pijač. Fructal je s svojimi izdelki poleg šampionov kakovosti prejel tudi velike zlate, zlate in srebrne medalje za vse prijavljene kategorije in s tem potrdil, da je priznan proizvajalec najkakovostnejših sokov, nektarjev in pijač.

Veliko zlato medaljo je žirija podelila kar 15 izdelkom Fructala, in sicer več izdelkom blagovne znamke Frutek, ki letos slavi jubilejni 40. rojstni dan, sokovom in nektarjem Fructal Superior in sokovom Fructal Natura BIO. Poleg tega so zelo ponosni tudi na veliko zlato medaljo, ki jo je osvojil sok Fructal Natura Vipavska breskev in potrjuje visoko kakovost proizvoda, izdelanega iz lokalno pridelanih surovin. S tem izdelkom je Fructal poskrbel tudi za dobro promocijo Vipavske doline.

Tukaj pa še ni konec, saj je 5 Fructalovih izdelkov prejelo zlato medaljo. Potrditev visoke kakovosti so s tem dokazali tudi sokovi Fructal Natura, Fructal lce tea Vipavska breskev, Fruc Mojito in Fruc ISO.

Žirija je podelila tudi srebrne medalje. Prejeli sta jo dve izmed številnih letošnjih Fructalovih novosti, in sicer Fructalov sirup z okusom granatnega jabolka in Fruc ISO pomaranča.

PR
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 180
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.