Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 28.02.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno. Na zahodu bo občasno rahlo deževalo, nad okoli 1500 metri pa snežilo. Pihal bo zmeren do močan jugozahodni veter, ob morju jugo. Zvečer se bodo padavine krepile in širile proti vzhodu. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 15, na območju Julijskih Alp okoli 7 stopinj C.
5°C | 13°C
sreda, 01.03.2017
7°C | 14°C
četrtek, 02.03.2017
3°C | 14°C
petek, 03.03.2017
2°C | 14°C
sobota, 04.03.2017
5°C | 16°C
Opozorila
Torek, 28.2.2017 ob 11h
Danes bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra lahko ponekod še presegli hitrost 70 km na uro. Veter bo predvidoma najmočnejši na vzhodu države in v višje ležečih krajih.
5°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Dva nova BIO izdelka iz Fructala


GOSPODARSTVO

| |
23.11.2016      11:06
A A

Dva nova BIO izdelka iz Fructala


V Fructalu predstavljajo dva nova BIO izdelka v sklopu blagovne znamke Fructal Superior: Fructal Superior 100 % BIO sadni sok z okusom robide in Fructal Superior 100 % BIO sadno-zelenjavni sok z okusom breskve in korenja. Gre za nova, inovativna okusa, katera je Fructal premierno predstavil oktobra na največjem mednarodnem sejmu SIAL v Parizu.


Deli:

V Fructalu so se odločili, da razširijo blagovno znamko Fructal Superior (ki sicer združuje visoko-kakovostne sokove in nektarje iz skrbno izbranih surovin) še z BIO izdelki, kot posledica vse pomembnejšega trenda v potrošnji, ko BIO izdelki postajajo del našega vsakdana v praktično vseh prehrambenih kategorijah. Okusa, ki ju predstavlja Fructal, sta inovativna in drugačna, z njima pa želijo zadovoljiti potrebe potrošnikov po naravnih, BIO sokovih ter BIO izdelke približati čim širšemu krogu kupcev.

Fructal v mesecu novembru uvaja dva nova BIO izdelka v skupini izdelkov pod blagovno znamko Fructal Superior: sadni sok z okusom robide in sadno-zelenjavni sok z okusom breskve in korenja. Oba izdelka sta 100 % sokova, kar pomeni, da ne vsebujeta dodanega sladkorja in sta pripravljena iz skrbno izbranih BIO surovin. BIO surovine so tiste surovine, kjer celotna nabavna veriga – to je od same pridelave, predelave pa do polnjenja izdelkov - poteka po BIO standardih in je strogo nadzorovana s strani certifikacijskih institucij. Potrošnik lahko prepoznajo BIO izdelek po zelenem evropskem znaku: in napisu SI-EKO-001.

Izdelka sta bila premierno predstavljena na največjem mednarodnem sejmu na področju prehrane SIAL, ki je oktobra potekal v Parizu in sta bila deležna izjemnega zanimanja med obiskovalci.

PR 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!