Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Ponoči bo jasno, le v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem bo pretežno oblačno. Po nekaterih nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -16 do -7, na Primorskem od -6 do 0 stopinj C.
-4°C | 11°C
ponedeljek, 23.01.2017
-4°C | 10°C
torek, 24.01.2017
-3°C | 8°C
sreda, 25.01.2017
-1°C | 7°C
četrtek, 26.01.2017
-5°C | 10°C
Opozorila
Nedelja, 22.1.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Projekt Holistic na Ajdovščini v maju


GASILCI IN ZAŠČITA, EVROPSKI PROJEKTI

| |
31.05.2016      15:17
A A

Projekt Holistic na Ajdovščini v maju


Glavni cilji projekta Holistic so zmanjšati število in omiliti posledice požarov v naravi, zaščititi prebivalce in njihovo premoženje, obvarovati naravne in kulturne vire ter nenazadnje tudi izboljšati ozaveščenost ljudi o pomembnosti požarne varnosti. Kako preprečiti požar v naravi? Kako zmanjšati tveganje za izbruh požara? Kako reagirati in kaj storiti, če do požara pride? Kako in zakaj sanirati posledice požara v naravi? Vsa ta vprašanja in še mnoga druga projekt Holistic skozi svoje aktivnosti ozaveščanja naslavlja in nanje poskuša odgovoriti.


Deli:

Zadnji vikend v maju se je projekt Holistic s svojimi aktivnostmi ozaveščanja predstavil na tradicionalni prireditvi Ajdovščina v maju. Stojnica Holistic je stala na osrednjem trgu v Ajdovščini celo soboto in nedeljo. Ponujala je številne izobraževalne in zabavne aktivnosti ter promocijske izdelke, namenjene tako otrokom kot odraslim. Poleg pobarvank s poučno vsebino in likovnih delavnic na temo požarov v naravi je bil otrokom še posebej zanimiv pano gasilca z odprtino za obraz. Prav vse obiskovalce pa je navdušila simpatična maskota Holistic. V nedeljo sta se ekipi Holistic na stojnici pridružila tudi Gregor in Dejan iz Prostovoljnega gasilskega društva Selo. Pripeljala sta se z gasilskim vozilom za požare v naravi, ki je bilo obiskovalcem na voljo za ogled in preizkus.

Skozi zabavne vsebine so se imeli obiskovalci priložnost podučiti o požarni varnosti in podrobno seznaniti s projektom Holistic. Skratka, na stojnici Holistic aktivnosti in zabave res ni manjkalo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 180
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.01.2017
Danes ni dogodkov.
28.01.2017 | Družabni dogodki
Koncert skupine: Ottone Pesante (ITA)

Bodite prvi pri oddaji mnenja.